BUĎTE V OBRAZE! Prihláste sa do nášho newslettera

Milí priatelia Školy dizajnu, ak s nami chcete ostať naďalej v kontakte, potvrďte svoj e-mail, aby sme Vám občas mohli poslať newsletter s novinkami z našej školy, alebo zo sveta dizajnu, umenia a vzdelávania.

AK S NAMI CHCETE OSTAŤ AJ NAĎALEJ V KONTAKTE, >KLIKNITE TU<

Okrem Vašej e-mailovej adresy nepotrebujeme žiadne Vaše ďalšie údaje, pričom sa zaväzujeme dodržiavať nové pravidlá, ktoré vstúpili do platnosti 25. mája 2018 ako všeobecné nariadenie EÚ o ochrane súkromných dát “GDPR” (General Data Protection Regulation). Vašu e-mailovú adresu nikomu neposkytneme.

Ak už od nás napriek tomu nechcete dostávať informácie o našich aktivitách, umeleckých kurzoch a iných novinkách, nerobte nič a my na Váš e-mail zabudneme.

Ďakujeme za Vašu doterajšiu priazeň. Ak s nami chcete ostať aj naďalej v kontakte, kliknite >TU

Ďakujeme!

.
.