Koniec školského roka 2017 / Poďakovanie

29 Jún 2017

Milé študentky a študenti, pedagógovia, rodičia, priatelia, ĎAKUJEME za ďalší spoločne strávený školský rok! Nie len vy, ale aj my sme sa opäť veľa naučili a veľa urobili.

_
Len za posledný mesiac sa nám spoločne podarilo navštíviť mnoho výstav alebo workshopov v SNG, KHB, GMB, Danubiane a iných galériách nie len v Bratislave, ale aj vo Viedni, absolvovať exkurziu po gotických pamiatkach na Spiši, predstaviť študentské práce na festivale Bratislava Design Week, zrealizovať módnu prehliadku študentov odevného dizajnu a výstavy absolventských prác maturantov
študentov vyššieho odborného štúdiaGalérii SUMEC, zorganizovať výstavu absolventke Lucii Kostkovej v podchode na Trnavskom mýte, koncert Sofie Horňákovej na BADW 2017 a v Galérii DOT., kde sa vďaka našej podpore uskutočnila aj benefičná výstava Zojky Paličkovej.

Vážime si, že sa naši študenti a študentky zapojili aj do iných dobročinných aktivít a pomohli tak napríklad Organizácii muskulárnych dystrofikov. Úspešne sme sa tiež zapojili do projektov EPAS a Rozhoduj o Európe, v rámci programu Erasmus + vyprevádzame dvoch študentov v septembri do Estónska. Veľmi nás potešili aj víťazstvá našich študentov a študentiek v súťažiach Dunajský majster umenia, Bohúňnova paleta, ale aj ocenenie Zlatý klinec za kampaň pre Školu dizajnu od agentúry Made by Vaculik, v ktorej naši študenti absolvovali stáž. Sme radi, že sa nám darí prepájať štúdium s praxou a nadväzovať nové spolupráce s rôznymi inštitúciami a subjektmi, vďaka ktorým majú študenti už počas školy možnosť pracovať na konkrétnych zadaniach pre konkrétnych klientov. Opäť sme sa zúčastnili aj podujatia Gurmán Fest Bratislava, kde sme pre návštevníkov pripravili zaujímavé aktivity a súťaže.

Za pozitívnu odozvu a záujem ďakujeme aj RTVS, ktorá odvysielala reportáž o výstave našich maturantov vo večerných správach, denníku Plus jeden deň za rozhovor s našou študentkou o jej výstave Linea recta, Bratislavským novinám, ktoré výstava tiež zaujala a časopisu Sféra za rozhovor s Jánom Hrčkom, ktorý v našej škole vystavoval. A bolo toho ešte viac – prijímačky, klauzúry, obhajoby, súťaže, kurzy… Spätne sa nám až nechce veriť, čo všetko sa dá stihnúť len za jeden bežný mesiac školského roka.

Špeciálne pozdravujeme absolventov a absolventky, budete nám všetci chýbať. Držíme vám palce v ďalšom štúdiu, v tvorbe, v práci. Želáme vám všetko dobré a radi vás ešte uvidíme, príďte nás občas navštíviť, dať si kávu, porozprávať sa, ako sa vám darí. S ostatnými sa vidíme v septembri, tešíme sa na vás!

ĎAKUJEME!

Škola dizajnu, Ivanská cesta 21, Bratislava

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.