Letné tvorivé dielne 2019

Po roku sme opäť pripravili pestrý program pre žiakov ZŠ, ktorí radi tvoria nové veci. Zabavíme sa, spoznáme rôzne výtvarné techniky a štýly, vytvoríme si vlastné originálne diela, budeme rozvíjať svoju individualitu, ale naučíme sa aj spolupracovať. 

Účasť na kurze nie je podmienená  žiadnymi predchádzajúcimi znalosťami výtvarných techník, alebo špeciálnym talentom. Prihlásiť sa môžu začiatočníci aj skúsenejší, každému sa budeme venovať individuálne.***
Formou výtvarných hier sa v uvoľnenej a priateľskej atmosfére zoznámime so základmi kresby, maľby, koláže, modelovania, fotografovania a animácie, vyskúšame si, ako sa kreslí spamäti, alebo naslepo, zistíme, že maľovať sa nemusí iba štetcom, tvoriť sa dá aj spoločne a umenie nemusí visieť iba na stene galérie, ale môžeme ho nájsť aj v zošite matematiky, alebo v prírode.

TERMÍN:

* 22.7. – 26.7. 2019

Kurz je určený pre žiakov ZŠ. Počas týždňového tvorivého kurzu sa stretávame a tvoríme každý pracovný deň od 9:00 do 14:00. Minimálny počet účastníkov je 4, maximálny 10. Kurzy sa budú konať v areáli a v ateliéroch Školy dizajnu, Ivanská cesta 21, Bratislava.

Cena päťdňového kurzu: 150€.
V prípade prihlásenia 2 a viac detí je cena pre jedno dieťa 135€.
Pomôcky, výtvarný materiál, obedy a občerstvenie sú zahrnuté v cene.
Platí sa v hotovosti na mieste v prvý deň kurzu.Prihlásiť sa môžete mailom: workshopy.sd@gmail.com
Lektorka: Katarína Šidová, študentka VŠVU>>> FB UDALOSŤ

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.