VYHODNOTENIE PRAXE - MADESHIP 2021

​Milé študentky a študenti,

ďakujeme Vám za čas a energiu, ktorú ste venovali počas tohtoročnej praxe s MADE BY VACULIK tvorbe videí o Vašom aktuálnom prežívaní bytia. Vďaka Vám vznikla unikátna vizuálna správa o tom, ako sa Vaša generácia cíti počas izolácie.
Spoločným výstupom Vašej práce je web www.covidea.sk, ktorý vytvoril Váš pedagóg Filip Humaj. Nájdete na ňom videá, ktoré ste vytvorili. Prezentujeme ich touto formou všetky, pretože sú rovnako dôležité. Hovoria totiž o Vás a dobe v ktorej žijeme.

Peter Ižo, kreatívny riaditeľ a Ada Šimšíková account director MADE BY VACULIK, vyhodnotili prax a zároveň predstavili 5 videí (Natália Puterová, Adela Schlosserová, Tereza Bačová, Ema Fajnorová a Andrej Kubala), ktoré tím MBV považuje za mimoriadne vydarené a výrazné, pričom ocenili ich myšlienku aj prevedenie. Zhodnotenie praxe Petrom Ižom a ocenené videá si môžete pozrieť >>> TU

Oceneným blahoželáme!


Vaše spolužiačky Lucia Feketeová, Adela Schlosserová a Tereza Bačová z odboru obrazová a zvuková tvorba – virtuálna grafika zároveň vytvorili video o praxi s ukážkami 27 Vašich prác. Pozrieť si ho môžete >>> TU.


Ďakujeme a želáme Vám všetko dobré!>>> WEB PROJEKTU
>>> VIAC O PROJEKTE
>>> REPORTÁŽ TV JOJ
>>> REPORTÁŽ RTVS od 47:27