Naša študentka a absolvent sú medzi finalistami v SLOVAK PRESS PHOTO

Maria Shakhnazar je finalistkou v kategórii do 25 rokov a Viktor Šelesták je jedným z dvoch finalistov v kategórii Grant Bratislavy. BLAHOŽELÁME!


Maria Shakhnazar uspela v ocenení Slovak Press Photo so svojou sériou Za bránami Camphillu. Séria zachytáva klientov centra Camphill v českom meste Terezín, na nimi vybranom mieste, v prostredí, ktoré im je prirodzené. Každá fotografia má svoj príbeh, pričom klinti si sami vybrali miesto a činnosť, pri ktorej chceli byť zvečnení.

Medzi úspešnými fotografmi je aj náš absolvent Viktor Šelesták, ktorý je jedným z dvoch finalistov v kategórii Grant mesta Bratislavy. Ročné štipendium na fotografovanie premien Bratislavy udelí primátor na odporúčanie medzinárodnej poroty fotografovi, ktorý ktorý preukáže najväčší potenciál profesionálneho a tvorivého prístupu k téme. Viktor Šelesták uspel so svojim projektom #selestakovepeknefotkybratislavy

>>> Za bránami Camphillu - SLOVAK PRESS PHOTO
>>> #selestakovepeknefotky - SLOVAK PRESS PHOTO

.
.
Foto Viktor Selestak
Foto Viktor Selestak
Foto Viktor Selestak
Foto Viktor Selestak
Foto Viktor Selestak
Foto Viktor Selestak
Foto Maria Shakhnazar
Foto Maria Shakhnazar
Foto Maria Shakhnazar
Foto Maria Shakhnazar
Foto Maria Shakhnazar
Foto Maria Shakhnazar