PRIESKUM ŠTUDENTSKEJ TVORBY & DOD / VYŠŠIE ODBORNÉ ŠTÚDIUM / 26. 1. 2023

​Srdečne pozývame na PRIESKUM ŠTUDENTSKEJ TVORBY & deň otvorených dverí prvýkrát aj v nových priestoroch Vyššieho odborného štúdia v atraktívnej lokalite Starého mesta na Panenskej ulici v Bratislave!​ŠKOLA DIZAJNU
VYŠŠIE ODBORNÉ ŠTÚDIUM
PANENSKÁ 28, Bratislava


26. január 2023
14:00 - 18:00


Môžete sa tešiť na prezentácie polročných študentských prác odborov Grafika vizuálnych komunikácií, Interiérový dizajn a Textilný dizajn a na rozhovory s pedagógmi a pedagogičkami vyššieho odborného štúdia. Prevedú vás prostredím školy a predstavia vám tvorbu študentov a študentiek inštalovanú v priestoroch jednotlivých ateliérov. Vyššie odborné štúdium Školy dizajnu sa nachádza v areáli Veľkého evanjelického kostola, naľavo od podniku Next Apache. Tešíme sa na vás!


Svoju tvorbu predstavia študenti a študentky VYŠŠIEHO ODBORNÉHO ŠTÚDIA z odborov:

> GRAFIKA VIZUÁLNYCH KOMUNIKÁCIÍ

> INTERIÉROVÝ DIZAJN

> TEXTILNÝ DIZAJN


Trojročné pomaturitné vyššie odborné štúdium (VOŠ) je ukončené absolventskou skúškou, s právom absolventa/-ky používať titul DiS – diplomovaný špecialista. VOŠ je určené pre absolventov/-ky stredných škôl s maturitou. Absolvent/-ka VOŠ je kreatívny/-a profesionál/-ka s výborným prehľadom, znalosťami a praktickými skúsenosťami vo svojom odbore, schopný/-a uplatniť sa ihneď na trhu práce v oblastiach kreatívneho priemyslu na Slovensku i v zahraničí. Výučba všetkých odborov vyššieho odborného štúdia sa realizuje na adrese Panenská 28, Bratislava.
.
.
.

> PRIJÍMAČKY & PRIHLÁŠKA

.
.
.

ŠKOLA DIZAJNU - Súkromná škola umeleckého priemyslu Bohumila Baču

VYŠŠIE ODBORNÉ ŠTÚDIUM
Panenská 28, Bratislava
26. január 2023
14:00 - 18:00

.
.
.

>>> PRIESKUM & DOD - MATURITNÉ ŠTÚDIUM, Ivanská cesta 21