Naše študentky a študenti na Erasmus+ študijnom pobyte v Miláne

Naši študenti a študentky vyššieho odborného štúdia a 3. a 4. ročníka maturitného štúdia môžu v rámci programu Erasmus+ absolvovať v školskom roku 2021/2022 študijné pobyty v partnerských školách v Taliansku a Estónsku.

​Celkovo ide o 3 tematické projekty, v rámci ktorých sa počas 5 študijných pobytov bude vzdelávať v školách v Taliansku a Estónsku dokopy 25 študentov/-iek a traja pedagógovia Školy dizajnu


Aktuálne sú na študijnom pobyte v škole Liceo Artistico Statale Umberto Boccioni v talianskom Miláne naše študentky Sofia Časná, Tatiana Liptáková, Emma Nováková, Karolína Mikulášková, Laura Péteriová a študent David Marienčik.

V ďalších turnusoch absolvujú študijné pobyty v Miláne Alexandra Szabo, Alexandra Kusá, Karolína Rischerová, Jakub Chrenko, Karolína Korimová, Karin Hrončiaková, Tereza Bačová, Lucia Fišerová, Kristian Harman, Simona Uhrinová, Adam Lintner, Patrik Emanuel Kovács.

NÁZOV PROJEKTU: FUSION IS NOT AN ILLUSION
TÉMA MOBILITY: Ekologická tlač – Študijný pobyt bude zameraný na uplatňovanie ekologického uvažovania v grafickom dizajne. Cieľom mobility je získať skúsenosti z oblasti ekologickej tlače a ekologických materiálov a využiť ich v praxi, naučiť sa produkovať kvalitné a prírodu nezaťažujúce návrhy a realizácie.
ŠKOLA: Liceo Artistico Statale Umberto Boccioni, Miláno, Taliansko
FINANCIE: Z projektu sú kryté náklady na cestu, ubytovanie, stravu, poistenie a vreckové

>>> FOTO zo študijného pobytu - 2. turnus

>>> Pozrite si aj FOTO z pobytu študentiek odevného dizajnu v Estónsku

_
Projekt je realizovaný s finančnou podporou programu Erasmus+.

Študijný pobyt Erasmus+ Miláno 2021, Škola dizajnu