Video našich študentov je najlepšie na svete!

PO ROKU SA NAŠI ŠTUDENTI GRAFICKÉHO DIZAJNU OPÄŤ UMIESTNILI V NÁRODNOM KOLE NA 1. MIESTE V SÚŤAŽI DUNAJSKÝ MAJSTER UMENIA A V KATEGÓRII VIDEO BOLI DOKONCA NAJLEPŠÍ NA SVETE!


Denis Gerža, Linda Várošová, Agáta Klimešová a Katarína Kováčová
vytvorili pod pedagogickým vedením Michala Mečára a Lukáša Šafářa dielo WE ARE DANUBE, ktorým sa snažili zdôrazniť, že znečistenie Dunaja a jeho povadia sa dotýka aj nás, že aj my sme Dunaj a problémy rieky sú aj našimi problémami.

“In the video category, a group from Slovakia won with the short video “We are Danube” created by Katarína Kováčová, Agáta Klimešová, Denis Gerža and Linda Várošová from the Design School in Bratislava. Their message is that the Danube is an important natural habitat for many animals, plays a significant role in people’s lives and creates a strong bond among the countries that share the Danube, a bond that people should appreciate and cherish.” >>> VIAC INFO

Súťaž Dunajský majster umenia, ktorú organizuje Global Water Partnership Central and Eastern Europe (GWP CEE) spolu s Medzinárodnou komisiou pre ochranu Dunaja (ICPDR), podporuje a povzbudzuje deti, aby bližšie nazreli na rieky vo svojom okolí a pozastavili sa nad tým, čo pre nich príroda v ich blízkosti znamená.
Blahoželáme k 1. miestu!

>POZRITE SI VIDEO NAŠICH ŠTUDENTOV TU

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.