Ďakujeme Bittner Print za podporu výstavy našej študentky!

Ďakujeme tlačiarni Bittner print za sponzorskú podporu výstavy našej študentky Veroniky Serhiichuk - Normálny život.

Veroniku, našu študentku priemyselného dizajnu, inšpiroval kontrast života v mestách na Slovensku a v jej rodnej Ukrajine k vytvoreniu série silných fotografických dvojíc. Vidieť ich môžete do 4. marca vo vitrínach v podchode Klariská a na citylightoch v Bratislave.

Za sponzorskú tlač všetkých vizuálov ďakujeme najlepšej tlačiarni široko-ďaleko Bittner print, ktorá zdieľa rovnaké hodnoty ako komunikuje Veronikin projekt.

Veronikin výstavný projekt vznikol pôvodne ako školská práca počas odbornej praxe s agentúrou MullenLowe GGK, ktorej cieľom bolo vytvoriť originálnu PF s témou Budúcnosť tvojimi očami. Svoju študentskú prácu autorka po konzultáciách s pedagógmi rozvinula do výstavného projektu, ktorý môžu ľudia vidieť vo verejnom priestore vo februári a marci tohto roka. Vďaka podpore Bittner Print vystavuje naša študentka priemyselného dizajnu svoju sériu fotografií v čase výročia ruskej invázie na Ukrajinu v šiestich vitrínach v podchode na Klariskej a na dvanástich citylightoch v centre Bratislavy.


VERONIKA SERHIICHUK - NORMÁLNY ŽIVOT
Citilighty v Bratislave + Podchod Klariská
20. 2. - 3. 3. 2024