Ultimate Total Petal Super Beatdown / PC hra, Herný dizajn-Animovaná tvorba

NOVÝ HERNÝ UPDATE!


Koncom októbra sa študentky a študenti Animovanej tvorby so zameraním na herný dizajn na Vyššom odbornom štúdiu zúčastnili so svojou pedagogičkou Lenkou Šišulákovou GameJam+ organizovaným Univerzitou Cyrila a Metoda v Trnave, kde za 48 hodín vytvorili herný prototyp.

Hru v rámci vyučovania prepracovali a vytvorili update!


Tentokrát má hráč niekoľko nových mechaník ako - dash, wall-run či grapple. Tieto mechaniky alebo v našom prípade mutácie rastlinného hráča vytvoreného v laboratóriu Dr. Moreauom využíva na boj proti korporátnym znečisťovateľom našej planéty. Nepriateľov máme hneď niekoľko - Bulbhead, Automabot a Torchcoat.

HRA AJ S NOVÝM UPDATOM V HRATEĽNEJ VERZII JE NA STIAHNUTIE >TU<

Herné video nájdete >TU<


Ultimate Total Petal Super Beatdown je hra na tému “No plant, No planet”. Žáner hry je boomer shooter s prvkami rouge-lite. Hráč je zmutovaná super rastlina vytvorená v laboratóriu anarchoekológom Dr. Moreauom, aby zničila ľudstvo. Hráč sa vydáva z laboratória do betónovej pustatiny, kde zabíja zlých ľudí, ktorí ohrozujú prírodu nekonečnou expanziou. Ako hráč postupuje cez úroveň, objaví novú rastlinnú existenciu, ktorá mu umožní mutovať svoje telo a dosiahnuť ešte väčšie ničenie. Keď hráč zomrie, je znovu vypestovaný v laboratóriu a zachová si mutácie, ktoré našiel vonku, a môže sa vrátiť k najvzdialenejšiemu kontrolnému bodu, ktorý dosiahol.

Ultimate Total Petal Super Beatdown Gameplay GJ+ Incubation Phase