Galéria Sumec v Škole dizajnu

Milí priatelia, v roku 2018 sme našim študentkám a študentom, ale aj verejnosti v Galérii Sumec v Škole dizajnu predstavili prácu 7 umelcov a umelkýň a jednej umeleckej dvojice. V roku 2019 Vám v Galérii Sumec predstavíme 8 autorov a autoriek a jeden ateliér z AVU v Prahe. >>>


V minulom roku u nás vystavovali Gabriela Zigová, Jozef a Martin Žovincovci (Zovinec Bros.), Dominika Belanská, Marián Vredík, Deana Kolenčíkova & Aurélia Garová, Dana Tomečková a Alexandra Barth. ĎAKUJEME!

>>> PREČÍTAJTE SI ČLÁNOK O NAŠEJ GALÉRII A VÝSTAVNOM PROGRAME V ROKU 2018 V DENNÍKU N

V roku 2019 sa môžete tešiť na výstavy
Petry Cepkovej a Jozefa Sedláka, Ateliéru hostujícího umělce Simona Starlinga na AVU v Prahe, Viliama Slaminku, Martina Snopeka, Michaely Chmelíčkovej, Olji Triašky Stefanovič a Jána Triašku a Kristíny Bukovčákovej.

Prvou v roku 2019 bude fotografická výstava Petry Cepkovej a Jozefa Sedláka - TAKMER DOMOV (kurátorka PhDr. Klára Kubíková, 31.1. - 26.2. 2019) Srdečne pozývame!
_
www.galeriasumec.sk

_
↓Pozrite si, alebo si stiahnite sumarizujúci bulletin z roku 2018 (grafický dizajn: Robo Szegény)↓

SUMEC_2018.pdf
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.